Gizlilik Politikası

Bu gizlilik bildirimi, www.haşereci.com için gizlilik uygulamalarını açıklamaktadır.
Bu gizlilik bildirimi yalnızca bu web sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir.
Size aşağıdakileri bildirecektir:
Web sitesi aracılığıyla sizden hangi kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplanır, nasıl kullanılır ve kimlerle paylaşılabilir. Verilerinizin kullanımıyla ilgili olarak sizin için hangi seçenekler mevcuttur. Bilgilerinizin kötüye kullanılmasını önlemek için uygulanan güvenlik prosedürleri. Bilgilerdeki yanlışlıkları nasıl düzeltebilirsiniz.

Bilgi Toplama, Kullanma ve Paylaşma
Bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibi biziz. Yalnızca e-posta yoluyla veya sizinle doğrudan iletişim kurarak gönüllü olarak verdiğiniz bilgilere erişebilir / toplayabiliriz. Bu bilgileri kimseye satmayacağız veya kiralamayacağız. Bilgilerinizi, bizimle iletişime geçme nedeninizle ilgili olarak size yanıt vermek için kullanacağız. Bilgilerinizi, talebinizi yerine getirmek için gerekli olan durumlar haricinde, organizasyonumuz dışındaki herhangi bir üçüncü şahısla paylaşmayacağız.

Bizden yapmamamızı istemediğiniz sürece, size özel ürünler, yeni ürünler veya hizmetler veya bu gizlilik politikasındaki değişiklikler hakkında bilgi vermek için sizinle e-posta yoluyla iletişime geçebiliriz.

Bilgiye Erişiminiz ve Bilgilere Kontrolünüz
Gelecekte bizimle iletişime geçmemeyi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Yukarıdaki e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman aşağıdakileri yapabilirsiniz.

İletişim